Útoky na servery, aneb vesele pokračujem

Není to tak dávno kdy servery hlásili útoky na jejich servery jako například: Revenge of Daemons, Daemu, TheBestmu a mohl bych pokračovat i staršími servery jako SkyMU atd..

V dnešní době shodit server není žádným uměním, nýbrž amatérským počinem, jelikož k běžnému útoku nejsou zapotřebí žádné znalosti a jak se zdá tak to lidi, hnutí zneužívají ve svůj prospěch.

Otázka je proč? Je tu mnoho verzí jako je například:

  • Osobní msta kvůli banům a chování vedení serveru vůči hráčů:
    • Pravda je taková že některé servery kážou vodu a sami pijí víno. Řešení je jednoduché, ale někteří hráči jsou hluší stejně tak jako někteří členi kteří jsou včele vedení serveru.
  • Konkurence schopnost.. co když jejich server bude lepší jak náš?
    • Místo toho, aby se server snažil zlepšit situaci na serveru, či hráč tak zoufale šáhne po ještě zoufalejším prostředku. Inu někdy jedinci dovrší svých schopností tak se je snaží uměle navýšit, mezi nejznámější patří zřejmě “cheateři” ale i ti co zneužívají chabé zabezpečení serveru ukazují svojí slabost řešit problém.

Dnes jsem četl že byl opět napaden server Revenge of Daemons, což není po prvé. Občas mě přijde že místo kvalitních serverů a služeb dostáváme maximálně tak útoky na servery. Gratuluji to je přesně to co MU Online potřebuje, nic mi do není, ale rád bych viděl aspoň jeden server na úrovni.

Možná je vše konspirační teorie, možná ne, to ví jenom Ti co činí.

Sdílejte:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *